Beta İnşaat Hakkımızda

Beta İnşaat & Hafriyat 2001 yılında İstanbul' da kurulmuş olup, bir aile şirketidir.
Şirket bina ve altyapı inşaatı yanında çeşitli özel ve çevre düzenleme inşaatı konularında faaliyet göstermektedir.
Beta İnşaat kuruluşundan bu yana üstlendiği projeleri zamanında ve sorunsuz olarak sonuçlandırmıştır. Şirketin gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar, şirketin kendi sektöründe uzun vadeli ve güvenilir bir yer edinmesini sağlamıştır. İyi iletişim, güven, yetişmiş teknik ekip ve finansal dayanıklılık şirketin iş ortakları ve müşterileriyle olan ilişkilerini sağlam bir zemine oturtmuştur.
Beta İnşaat her proje için dinamik bir teknik ekip oluşturur ve geleneksel inşaat teknikleri yanında yenilikçi bir yaklaşımla müşterilerinin ve iş ortaklarının beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışır.
Şirketin her bir projeye geleneksel çerçeve dışında ve projeye özgü yaklaşımı, modern ve sağlıklı sonuçlar almasını sağlar.
Şirketimiz yurtdışı yatırımları konusunda ARGE çalışmalarınnı sürdürmektedir.

Beta inşaat ve Hafriyat 2002 yılından günümüze kadar hafriyat başta olmak üzere, kırım, yıkım işleri, moloz ve nakliyat işleri , bina temel hafriyatı, eski bina yıkım işleri, otoyol ve alt yapı işleri  gibi bir çok konuda sizlere hizmet etmektedir.  İstanbul’da bir çok,alt yapı ve zemin, kanal  yıkım ve hafriyat işlerinde başarı sağlamış ve sürekli ilerleme kaydetmiştir. 
Daha Fazla Bilgi>>